+90 482 213 18 93

Sosyal Medyada Biz}

ONLİNE İSG SİSTEMİMİZ DEVREDE
Müşterilerimiz anlık olarak firmalardaki yapılan sağlık ve güvenlik çalışmalarının tamamına tek tıkla ulaşabilmekte ve firmaları ile ilgili tüm ayrıntıları online olarak takip edebilmektedir.
İBYS sistemine Giriş

HAKKIMIZDA

Ilgın Mezopotamya Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak aile ve çalışma sosyal hizmetler bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş şirketimiz; Mardin ve Mardin’e komşu illerde; iş güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve diğer sağlık personellerinden oluşan deneyimli ekibiyle “6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu” kapsamında firmalara iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili hizmetleri vermektedir.
Ilgın Mezopotamya Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununun yürürlüğe girmesiyle birlikte hizmet vermeye başlayan deneyimli kadrosu ile çalışmalarını sürdürmektedir. Eğitim ve danışmanlık hizmeti verdiğimiz işletmelerde ramak kala olaylar, iş kazaları ve meslek hastalıklarının en düşük seviyeye çekilerek sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlanmaktadır.
Deneyimli personellerimizin gelişime, yeniliklere açık olmasının yanı sıra çözüm ve insan odaklı yaklaşımları sayesinde verdiğimiz hizmetlerin verimliliği azami seviyede olmakta, işveren ve çalışanlar tarafından benimsenmektedir.
Mardin merkez ofisimizden İsgsiz İş Sağlığı ve Güvenliği yazılım programı ile müşterilerimizin firma ve personel evrakları (eğitim, risk değerlendirmesi, acil durum eylem planları ve acil durum ekipleri, iş ekipmanlarının teknik periyodik kontrolleri, çalışanların sağlık raporları, e-reçete vb.) takipleri düzenli ve de güncel olarak yapılmaktadır. Değerli müşterilerimiz de aynı sistem üzerinden iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini bilgisayar ortamında takip edebilmelerini sağlamaktadır.

Ortak sağlık büvenlik birimi olarak değerlerimiz
• Ilgın Mezopotamya osgb insan odaklı olma ilkesini esas alır.
• Ilgın Mezopotamya osgb iş sağlığı ve güvenliği için objektif ve çözüm odaklı yaklaşımı esas almaktadır
• Ilgın Mezopotamya osgb verdiği hizmeti eksiz olarak yapma ilkesini esas alır.
• Ilgın Mezopotamya osgb bünyesindeki profesyonellerin sahip olduğu yüksek bilgi ve tecrübesini arttırmayı esas alır.
• Ilgın Mezopotamya osgb hizmet verdiği müşterilerinin gizliliğini esas alarak, mesleki sırlarını gizli tutmaktadır.

Misyonumuz, uzman ve tecrübeli kadromuzla verdiğimiz ısg hizmetleri sağlıklı ve güvenli çalışma ortamlarının sağlanmasını, iş veren ve çalışan memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.
Vizyonumuz, Ilgın Mezopotamya osgb profesyonelliğinin iş sağlığı ve güvenliği alanında temel ölçü olarak görülmesi.